Chillventa – mezinárodní veletrh chladicí techniky se blíží!

Velmi významná událost pro všechny, kteří se aktivně zajímají o novinky ve světě chlazení – tak by se dal shrnout mezinárodní veletrh, který se tento rok ve dnech 11. – 13. října uskuteční v Norimberku.

Aqua Therm výstava energeticky úsporného vytápění, větrání, klimatizace, zásobování vodou, obnovitelné energie, instalatérství.

Kromě četných novinek z oblasti chlazení, klimatizace, větrání a tepelných čerpadel vás čekají exkluzivní přednášky odborníků. Veletrh slibuje hledat odpovědi na nejpalčivější otázky poslední doby:

Jak lze zlepšit energetickou výkonnost systémů?

Jakým způsobem mohou chladicí systémy přispět k energetickému přechodu?

Co je nejnovější v chladivech?

Co se děje s trendem „hybridních systémů“?

Data z roku 2018 hovoří o obrovském úspěchu a zároveň i dosahu tohoto veletrhu jako místa, kde se setkávají přední odborníci v oboru, významní dodavatelé a veřejnost – přes 35 tisíc návštěvníků oslovilo toto téma. Pořadatelé očekávají účast minimálně ve stejné míře, spíše větší i kvůli tomu, že se jedná o akci, která proběhne po 4 letech.

Jistě stojí za zmínku to, že dle doporučení Svazu CHKT je veletrh Chillventa 2022 zařazen do seznamu oficiálních účastí Ministerstva průmyslu a obchodu. MPO zajistí kompletní výstavní plochu a realizaci stánku. Vystavující firmy se podílí pouze na úhradě registračního poplatku.

Co říkáte, přijedete se na tuto unikátní akci podívat?

https://www-chillventa-de.translate.goog/en/all-about-the-exhibition?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=sc
Zpravodaj Svazu chladicí a klimatizační techniky, 10/2021, str. 39.