O nás

Jsme parta lidí nadšených do klimatizačních technologií. Nejnovější trendy ve vývoji klimatizací sledujeme již několik let, jezdíme po zahraničních veletrzích, účastníme se tuzemských výstav.

Vše spustila úmorná vedra pár let zpět, při kterých se nedalo pořádně pracovat ani spát. Po vyvětrání v noci se kýžený výsledek nedostavil. Tehdy jsme si domů nechali namontovat první klimatizaci. A světe div se! Zkoumali jsme, kolik věcí umí, jak jde přednastavit, na co všechno ji použít, že existují nějaké přídavné filtry. Příjemným bonusem bylo také zlepšení alergie, respektive jejích průvodních příznaků – kýchání.

Od tohoto okamžiku jsme ušli dlouhou cestu. Technologie se v tomto oboru vyvíjí skutečně zběsilým tempem a přináší další vychytávky či zlepšení uživatelského komfortu.

V našich končinách (na rozdíl od států např. jižní Evropy) jsou klimatizace stále spíše okrajovou záležitostí. Ze zkušeností víme, že bohužel málo jejich vlastníků využívá všechny její funkce, většinou je klima využívána pouze k chlazení, a to je škoda.

Naší snahou je přinášet nám všem, běžným uživatelům, novinky ze světa klimatizačních zařízení, které můžete využít i ve své domácnosti. Budeme sledovat nově uvedené hity světových výrobců a informovat vás o nich.

Víte, že topení klimou je velmi efektivní a levné? Již jste si pomocí klimy provoněli byt? Ne? Pak se tedy společně s námi ponořte do tajů klimatizačních zařízení a užijte si čtení našeho magazínu.

Tým magazínu Klimasvět.cz