FOR ARCH: aktuální trendy ve stavebnictví

Ať už jste architekt, instalatér, zedník, vlastníte stavební firmu, stavíte nebo rekonstruujete dům, nebo prostě jen nadšenec do stavebnictví a vše s tím spojeným, pak si rozhodně nenechte ujít veletrh FOR ARCH.

Ten se bude konat 22. až 26. září v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Své zastoupení tam bude mít také oblast vzduchotechniky a chlazení, proto na něm nebudeme chybět ani my, abychom pro vás mohli zjistit ty nejžhavější novinky ze světa klimatizací.

FOR ARCH je mezinárodní veletrh s bohatou historií. Letos se bude konat již 31. ročník této akce, která je bezesporu největším a nejnavštěvovanějším veletrhem v České republice. Každý rok ho navštíví až sedmdesát tisíc návštěvníků, kterým loni představilo své výrobky a služby 791 vystavovatelů. Letos si pořadatelé dali za cíl podpořit udržitelnost veletržního oboru, české stavebnictví a informovat o novinkách ve stavebním odvětví.

A na co se můžete těšit? Veletrh nabídne průřez všemi oblastmi stavebnictví – financování a realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, konstrukce, vybavení a další. Chcete si pořídit nová okna, žaluzie, kamna, osvětlení nebo kamerový systém, nebo máte dotazy ohledně nového stavebního zákona? Na veletrhu najdete odpovědi na všechny vaše dotazy. Pořadatelé si připravili také praktické ukázky řemesel i bohatý doprovodný program – konference, semináře a workshopy. Chybět nebudou ani oblíbená poradenská centra, kde můžete s odborníky zdarma konzultovat otázky a problémy ke všem základním stavebním tématům i oborům.

Tak na nic nečekejte a objednejte si vstupenky. Přímo na stránkách veletrhu je pořídíte se slevou až do 21. září. Za plnou cenu je potom zakoupíte přímo na místě konání.

forarch.cz