Nejnovější řada domácích klimatizací Etherea – technologicky našlápnutá klimatizace

Již před časem jsme vás informovali o tom, že společnost Panasonic ve svých klimatizacích využívá technologii nanoe X, která zlepšuje kvalitu vzduchu, eliminuje bakterie, viry i plísně a je dokonce účinná proti Covidu – 19.

Etherea – technologicky našlápnutá klimatizace

„Jedním z hlavních důvodů vysoké účinnosti nanoe X je fakt, že působí nejen ve vzduchu, ale i na površích či uvnitř tkanin,“ uvádí Uwe Sprengart, technologický expert společnosti Panasonic.

Nejnovější řada domácích klimatizací Panasonic Etherea se může pochlubit nejen výše uvedenou technologií čištění vzduchu, ale i velmi úsporným provozem.
Při chlazení i vytápění dosahuje nejvyššího hodnocení A+++.

Společnost Panasonic nabízí vnitřní jednotky nejen v bílé, ale nově i ve stříbrném provedení. Zákazníky často poptávané řešení tzv. multisplit, se uplatní i zde. Na jednu venkovní jednotku lze připojit v tomto konkrétním případě až 5 jednotek vnitřních.

V redakci náš ovšem velmi oslovila funkce hlasového ovládání, která je dnes k vidění např. v osobních automobilech. Nejnovější řada Etherea se tak může pochlubit pokročilým inteligentním ovládáním. Pomocí aplikace Comfort Cloud získáte vzdálený přístup k nastavení vytápění, chlazení, spuštění funkce nanoe X a mnoho dalšího. Pomocí aplikace lze jednotky také připojit k některému z hlasových asistentů, které jsou již běžně dostupné na trhu.

Zpravodaj svazu chladicí a klimatizační techniky, str.28 – 29.