Nové typy chladicího nábytku od firmy Hauser

Energeticky efektivní design, bezdotykové ovládání dveří a optimální prezentace zboží – nové typy chladicího nábytku „Remeta“ a „Vithea“ právě toto nabízí.

Chladicí regály a vitríny

Chladicí regál Remeta je koncepčně zamýšlen pro užití v maloobchodu. Kombinace nerezu a tmavého skla je na našem trhu spíše ojedinělá a má se za to, že atraktivní design přitáhne pozornost nakupujících. V dnešní době jistě zaujme bezdotykové ovládání dveří zabraňující přenosu virů a bakterií. Pomocí instalovaného senzoru stačí ruku ke dveřím pouze přiblížit a systém odsune dveře do strany a umožní zákazníkovi pohodlný nákup. Moderní bezrámové provedení umožňuje zákazníkům maloobchodu dokonalý průhled dovnitř, bezbariérové provedení ocení děti, handicapovaní i rodiče s kočárky.

Chladicí vitrína Vithea je přímo určená pro prodej lahůdek, masa či ryb. Jedná se nábytek s dvou zónovým chlazením, který je barevně i rozsahem variabilní. Dovoluje jednoduše měnit obslužný modul na samoobslužný a reagovat tak na potřeby obchodníka, které mohou zahrnovat např. změnu sezónní nabídky, množství personálu atd. Produktový manažer firmy Hauser pan Bernard Bötscher dodává: „Novým nábytkem nabízíme zákazníkům mimořádně variabilní a energeticky úsporný produkt, uspokojující požadavky moderního potravinářského obchodu“.

Zpravodaj svazu chladicí a klimatizační techniky, č. 7/2021, str. 19.